Neler Yapıyoruz?

Koşunun yanısıra birçok aktivite düzenliyor koşuyu bir hayat biçimi olarak benimsetmeye çalışıyoruz. Sağlıklı bir koşu ve koşucu olmaya giden yol için kuvvet ve hız, intervaller, tempo koşuları, fartlek koşusu gibi antrenmanlarını muhakkak koşu programımıza ekliyoruz.

Koşularımızı sosyal buluşmalarla birleştirip hem güzel bir antrenman çıkarıyor hem de iyi vakit geçirmekten keyif alıyoruz.

Eğlenerek spor yapmanın keyfiyle sınırlarımızı zorluyoruz.

Motivasyonumuzu katılacağımız maraton yarışları ile yükseltiyor, katıldığımız ultramaratonlar'ı günlerce konuşup mutlu oluyoruz.

Güçlü antrenmanlar sonunda gergin kasları rahatlatan esneme egzersizleri ile koşucuları rahatlatıyoruz.

Bize yeni katılan koşucularımız ilk koşu deneyimlerinde ne ile karşılaşacaklarını bilmedikleri için zorlansalar da 3.antrenmanda rahatlayıp kendilerine uygun seviyeyi bulup performanslarını yükseltiyorlar. Sağlıklı bir gelişme için düzenli antrenmanla ilerlemenin şart olduğunu unutmuyorlar.

Koşu sporunu yaşam biçimi haline getirmiş veya getirmek isteyen koşu severlerle sağlıklı yaşamı, eğlenceyi, takım ruhu ile birleştiren ve başarma güdüsü ile mutlu olan mersin running team ile koşmaya ne dersin?

Mersin running enerjisi ile her antrenmanda başka macera yaşaman, gücünü keşfetmen için seni de bekliyoruz.

Mehmet Arı

Mersin Running Koşu Kulübü Başkan Yardımcısı ve Baş Antrenörü
1986 Kayseri Doğumluyum. 2005 yılında Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunu bitirip hayatıma sporun her dalında yer verdim. Atletizm başta olmak üzere fitness, dağcılık, paraşüt, bisiklet, kayak, rafting, dalış, rüzgar sörfü, gemicilik gibi birçok doğa sporları eğitimi aldım. Antrenmanlarımda ve grup derslerimde birçok branşı barındıran fonksiyonel egzersizleri kullanmayı çok seviyorum. Ana branşım olan Atletizm aşkımı aldığım eğtimlerle ve tecrübemle kendime has tekniğimle sizinle paylaşmak için burdayım. Mersin de şuan devam etmekte olduğum Yönetici Spor Eğitmenliği görevimde mutlu, Mersin Running takımının bir parçası olmaktan guruluyum. Bana hayallerimi gerçekleştirme fırsatı veren Mersin Running Team sizi çok seviyorum.

Funda Ünel

Mersin Running Koşu Kulübü Kurucu Başkanı
1975 Adana Doğumluyum.Özel bir sektörde 17 yıl “Sosyal Aktiviteler Kulübü” kurucusu ve yöneticiliğini büyük bir keyifle yaptım. Ekip Oluşturma, Takım Anlayışı ile Çalışmak, Etkili Konuşma, Problem Çözme ve Karar verme Teknikleri, İş Hayatında Kadın Lider Farkı, Mülakat Eğitimi, Değişimi İçselleştirmek, Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı, Etkili Sunuş Teknikleri aldığım bazı eğitimlerden. Uzun yıllar gönüllülükle ve severek yaptığım Sosyal Aktiviteler Kulubü başkanlığımda ve yönetiminde öğrendiğim her şeyi Mersin Running takımıyla seve seve paylaşmak için burdayım. Koşmanın takım ruhuyla gücünü, sağlıklı yaşamak için spor ve eğlencenin buluşması, ait olmanın farkı, başarının mutluluğu.. Sana kalan sadece başlamak. Hem de emin ellerde başlamak..Mehmet Hocamızın bilgisi yeteneği, emeği çabası, özverisi ile güçlerimizi birleştirip üretmek, değerli üyelerimizle büyümek büyütmek için burdayım…Mersin Running takımının içinde olmaktan gurur duyuyorum.

RUNNERS GONNA RUN

TOP